Jeżeli Twój pomysł, wizja lub innowacyjny produkt wymaga niestandardowych rozwiązań trzeba pomyśleć jak zaprojektować ploter cnc na miarę Twoich potrzeb.

Jeżeli potrzebujesz wyjątkowo dużego pola roboczego lub jego wymiary są niestandardowe…


i ciężko znaleźć odpowiednią maszynę z dostępnych gotowców wtedy skontaktuj się z nami.

Pomożemy Ci podjąć decyzję w doborze odpowiedniej technologii obróbki danego produktu czy materiału(cięcie laserowe czy mechaniczne) i zaprojektujemy rozwiązanie szyte na miarę.

Możemy zbudować/zmodernizować dla Ciebie ploter cnc lub laser co2.

Najpierw jednak zapoznaj się z ofertą naszych ploterów frezujących cnc, możliwe że nie będzie trzeba dużo modernizować.

Poniżej zdjęcia maszyn zmodernizowanych/zbudowanych przez naszą firmę na potrzeby klientów.

Uzupełnieniem Twojego zakładu może być tez zakup plotera laserowego CO2, czy jego wdrożenie do konkretnych działań. Dobrze skonfigurowany ploter laserowy co2 może znacznie ułatwić wiele prac związanych z wycinaniem, znakowaniem, trasowaniem, grawerowaniem itd. Często te 2 maszyny (laser i frezarka) są maszynami uzupełniającymi się. To pozwala maksymalnie wykorzystywać czas poświęcony na tworzenie nowych produktów czy części. Zapraszamy na nasza blogową stronę z zakresu ploterów laserowych CO2.

Często klienci potrzebują zbudowania maszyny o konkretnych rozmiarach pola roboczego. Jeżeli jest możliwość to zawsze korzystamy z rozwiązań dostępnych na rynku i je modernizujemy. Jak nie da się przeskoczyć niektórych barier sprzętowych to projektujemy maszynę od podstaw.

Poniżej zdjęcie specjalistycznej termo-formierki półautomatycznej do wyciskania tkanin syntetycznych.

Termoformierka półauomatyczna PPCNC-budowa maszyn
Termoformierka półauomatyczna PPCNC-budowa maszyn

Często wykonujemy też modernizację kapitalną polegającą na całkowitym rozebraniu maszyny, serwisie i modernizacji elemntów pod potrzeby klienta. Poniżej ploter laserowy, któy został przerobiony na mocniejszy (wymiana prowadnic linowych, toru optycznego oraz źródła laserowego (tuba co2). Po złożeniu całości udało się znacznie zwiększyć posuwy maszyny, prędkości pracy oraz moc cięcia podniesiono z 60W do 150W tuby co2.

wymiana sterownika laser co2
Modernizacja plotera laserowego z 60W na 150W oraz wymiana sterownika.