Jeżeli jesteś właścicielem agencji reklamowej to na pewno potrzebujesz frezarki cnc do dibondu. Prędzej czy później jedną z niezbędnych maszyn na Twoim wyposażeniu będzie frezarka CNC. Dzięki nawet niedużej maszynie możesz znacznie rozszerzyć zakres wykonywanych prac. Pozwoli to też usprawnić wiele działań w Twojej agencji.

Jeżeli potrzebujesz komfortowo i dokładnie dociąć litery z plexi lub PCV czy dibondu, to nasza maszyna idealnie się nadaje do takich działań.

Poradzi sobie również z płytami meblowymi HDF, MDF, sklejka, drewno lite czy różne płyty warstwowe. Dzięki prostej konwersji plików zapisanych w krzywych (formaty eps, dxf lub ai) łatwo wykonasz kod sterujący (g-code). Następnie wgrasz na frezarkę i wytniesz konstrukcje nośników reklamowych, czy stoisk wystawowych. Żadnym problemem nie będą dla Ciebie tez różnego rodzaju standy produktowe i ekspozytory.

Do małej i średniej agencji reklamowej polecamy ploter PP1212 o polu roboczym 120x120x20cm. Nie zajmuje on dużo miejsca a pole robocze obróbki CNC o wymiarach 120x120cm zupełnie wystarcza do większości prostych produktów czy usług.

Jeżeli Twoja firma zajmuje się drukiem UV na płytach plexi czy PCV to bez problemu wytniesz też zadrukowane elementy z tych tworzyw.

Jeżeli masz ploter laserowy CO2 i potrzebujesz serwisu skorzystaj z naszych usług. Prowadzimy również wsparcie i sprzedaż ploterów CO2 na naszej serwisowej stronie ploteryserwis.pl

Chętnie pomożemy we wdrożeniu i przygotowaniu gotowego stanowiska pracy z frezarką CNC pod konkretne wymogi, które nam przedstawisz. Jak masz jakiekolwiek pytania napisz lub zadzwoń. Przejdź do kontaktu>>

obróbka cnc na frezarce PP1212
Obróbka CNC aluminium dibond plexi (PMMA) i drewno
ploter frezujący cnc PP1212
Frezarki CNC PP1212 2.2kW

Frezarki CNC PP1212 jest maszyną o dużym polu roboczym 120x120x20cm. co pozwala szybko i efektywnie obrabiać nawet duże gabaryty (grube detale. Dzięki wysokiemu prześwitowi bramy, nasz a maszyna poradzi sobie z wysokimi formami, czy grubymi literami przestrzennymi 3D.