Jeżeli jesteś stolarzem lub osobą która uwielbia pracę z drewnem i wytwarza różne produkty z drewna i materiałów drewnopodobnych
to potrzebujesz ploter frezujący CNC o rozmiarach minimum 90x60cm. W momencie gdy w Twoim warsztacie czy malej stolarni pojawi się frezarka, życie stanie się łatwiejsze. Obróbka płyt wiórowych, wycinanie otworów w blatach kuchennych czy łuków do finezyjnych szafek kuchennych nie będą stanowiły już żadnego problemu.

Na naszym ploterze frezującym cnc (PP9060) wytniesz otwór pod zlew czy wyfrezujesz fronty meblowe do szafek łazienkowych czy kuchennych.

Jeżeli obawiasz się, że frezowanie CNC w drewnie to będzie trudna czynność i nie wiesz jak się zabrać do nauki to napisz do nas i postaramy się pomóc.

ploter frezujący cnc ppcnc
Litera z HDF wycięta na ploterze frezującym PP1212

Ploter frezujący CNC to jedno. Oprócz tego przy sprzedaży maszyny cnc oferujemy wdrożenie frezarki pod konkretną pracę, szkolenie z obsługi i kalibrację maszyny u klienta.

Na przedstawianej maszynie cnc możesz również wycinać różnokształtne szyby z plexi czy grawerować szklane szyby. Frezarka PP9060 poradzi sobie również z frezowaniem litego drewna, różnych zdobień do mebli czy napisów ze sklejki.

Uzupełnieniem Twojego zakładu stolarskiego może być tez zakup plotera laserowego CO, czy jego wdrożenie do konkretnych działań. Zapraszamy na nasza blogową stronę z zakresu ploterów laserowych CO2

4 oś obrotowa do obróbki elementów obrotowych w osi A. Frezarka PP9060

Powyżej przedstawiono zdjęcie 4 osi obrotowej do naszej 4-osiowej maszyny. Jest to przystawka obortowa (obrotnica CNC) umożliwiająca obróbkę materiału w czwartej osi. Dzięki uchwytowi tokarskiemu oraz konikowi można zamieścić element obrotowy(drewniany wałek, klecek czy rurę) i wykonać na niej frewoanie, znakowanie, podcięcie, czy grawer. Istnieje również możliwość wykonywania np. nogi od stołu w finezyjnych kształtach. Jeżeli myslisz o rozwoju i nie obce Ci nowe technologie to koniecznie zapoznaj się z naszym ploterem frezującym PP9060-4 lub PP1212-4